fbpx
gdzie wyjechać miejsca na weekend spa na łikend Warszawa

Jak w raju, a tuż za rogiem: warszawskie Uzdrowisko Miejskie Sante.

Uzdrowisko Miejskie Sante - daily spa Warszawa, sauna galbanyoku

Zbliża się weekend… pogoda średnia, ni to zima ni to nie… Jeśli jesteście z Warszawy lub bliskich okolic mamy dla Was miejsce zupełnie wyjątkowe! Może już o nim słyszeliście a może nie, ale jeśli Uzdrowisko Miejskie Sante jeszcze Was nie urzekło, to po prostu jeszcze tam nie byliście.

W niepozornej lokalizacji, przy brzydkiej Jagiellońskiej, po prawej stronie Wisły, 10 min samochodem z centrum, znajduje się Uzdrowisko Miejskie Sante… Jestem tam regularnym bywalcem i tak na prawdę zastanawiam się, czy powinnam dokładać się do dodatkowej reklamy miejsca, którego wielkim urokiem jest również to, że nie ma w nim tłumów…

Piszę o nim i polecam Sante z całego serca, bo jest to dla mnie kwintesencja, czysta forma lazy weekendowego lenistwa w mieście!

 

Co Was spotka w Sante?

Sante to całkiem spory – jak na środek miasta – kompleks well being. Jest tu basen z wodą ożywioną, w którym podczas zanurzania głowy usłyszycie kojącą muzykę, jacuzzi solankowe i borowe, kompleks saun, a wśród nich sauny mokre i suche, japońska sauna gambanyoku – w której polezycie na rozgrzanych kamiennych płytach. Jest komora solankowa, jedyne w Europie Goldarium, zewnętrzny basen do schładzania dla śmiałków i słoneczna łąka – jako zwieńczenie wszystkich wcześniejszych zabiegów dla ciała i duszy. I to wszystko – jak już wspomniałam – bez tłumów, w przyjemnych wnętrzach i z dobrą muzyką, w relaksacyjnej atmosferze, w ciszy i spokoju.

Uzdrowisko Miejskie Sante - daily spa Warszawa

Wybierając się do Sante, zarezerwujcie sobie minimum 3-4 godziny – na prawdę stamtąd nie chce się wychodzić (szczególnie jeśli wybierzecie się tam z przyjaciółką, z którą nie macie normalnie możliwości obgadać wszystkich ważnych i najważniejszych tematów). Wydzielona strefa saun to miejsce ciszy i kontemplacji, ale basen i obszerne jacuzzi są wprost idealne do długich Polaków rozmów.

Aktualne ceny i godziny otwarcia możecie sprawdzić na stronie Sante (TUTAJ). Warto tam zajrzeć zawsze, kiedy szukacie pomysłu na jakiś leniwy dzień, są otwarci w zaskakujących momentach: w nocy na nocnych saunowaniach, albo w święta.

Wybierając się do Sante ze sobą musicie zabrać tylko kostium/kąpielówki:) Wszystko inne jest:)

Uwaga!

Uzdrowisko Miejskie Sante jest niedostępne dla dzieci! Za to dodatkowo na stronie możecie znaleźć info nt. aqua aerobiku i kilkunastu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży i innych rytuałów upiększająco – relaksujących:)


Super Cię tu widzieć! Mamy nadzieję, że artykuł Ci się podoba, będzie nam bardzo miło jeśli klikniesz „lubię to” lub go udostępnisz. Może zawarte w nim informacje komuś się przydadzą:) Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu z nami. Każdy komentarz jest dla nas motywacją do dalszego pisania!

Przeczytaj również:

1 komentarz dotyczący “Jak w raju, a tuż za rogiem: warszawskie Uzdrowisko Miejskie Sante.

  1. Ewa&Tomek

    Trafiliśmy do Sante szukając przyzwoitej sauny jakiś miesiąc temu. Fantastyczne miejsce! Warto dowiedzieć sie kiedy odbywają sie tytualy w saunie fińskiej, warto uczestniczyć!

Cześć! Będzie nam bardzo miło jeśli dodasz swój komentarz:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.