hotele miejsca na weekend Warszawa

ArtHotel Stalowa52 – nasz adres w Warszawie!

Jest kilka miejsc w Warszawie, które możemy Wam polecić w 100%, jednym z nich jest ArtHotel Stalowa52 na warszawskiej Pradze. Od początku jesteśmy zaangażowani w ten projekt, śledzimy go od lat, współpracujemy razem przy jego tworzeniu i dlatego wiemy, że jest the best:)

stalowa 52

Trudno opowiedzieć o swoim miejscu w miarę bezstronnie, zapominając o latach chudych, trudnych momentach, kilometrach przemierzonych wzdłuż i wszerz budynku, trudnych pytaniach zadawanych sobie po drodze i przede wszystkim odrywając się od emocji i serca, które zostały w projekt włożone. Dla nas Stalowa 52 to nie tylko budynek, wnętrza, hotel i restauracja ale przede wszystkim kawał naszego życia, ciężkiej pracy i świetnej zabawy a teraz też nasza duma:) Trochę tak jak dziecko: niesforne i humorzaste ale dające kopa do działania, motywację i finalnie ogromną satysfakcję.

Jeśli planujecie wyjazd do Warszawy serdecznie zapraszamy Was na Pragę. Nasz hotel jest wyjątkowy z kilku względów. Jest mały, mamy tylko 19 pokoi – dzięki temu recepcja zawsze znajdzie czas na to, żeby doradzić Wam jak dostać się w wybrane miejsce Warszawy, pomoże w razie problemów lub po prostu poopowiada o okolicy. Każdy z pokoi jest inny, przy kilku wnętrzach współpracowaliśmy z warszawskimi artystami i architektami, pokoje są przestronne, wygodne i funkcjonalne a dodatkowo w każdym z nich znajdziecie coś oryginalnego i niespotykanego: lampę na trójnogu geologicznym, abażur w kształcie melonika, szklaną szafę lekarską z pierwszej połowy XXw. czy oryginalny piec kaflowy. A wszystko to w towarzystwie pięknej cegły, która daje niepowtarzalny klimat.

arthotel stalowa 52

Na parterze kamienicy – no właśnie, hotel znajduje się w ponadstuletniej odrestaurowanej praskiej kamienicy – znajduje się restauracja Artbistro Stalowa 52 (więcej o niej TUTAJ), serwująca dania kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Szef Kuchni Dariusz Tomczyk dba o sezonowość produktów i ciekawe zestawienia smakowe. Robi też pyszne bezy i wspaniałe lody! Jak wybierzecie się do nas, koniecznie zejdźcie do patio! Zresztą zachętą jest kieliszek białego lub czerwonego wina, którymi witamy każdego Gościa hotelu:)

arthotel warszawa

Lokalizacja:

do warszawskiej Starówki mamy od nas niecałe 3 km! Tuz obok hotelu znajduje się stacja Veturilo – czyli miejskich rowerów, które możecie wypożyczyć i oddać w dowolnej innej stacji na terenie miasta. To świetny sposób na zwiedzanie Warszawy. Centrum Warszawy – czyli Pałac Kultury – 6 km. Stadion Narodowy 4 km, ZOO – 2 km, Centrum Nauki Kopernik 5 km, wspaniałe warszawskie bulwary i plaże nad Wisłą – 2 km.

Jak rezerwować?

najlepiej bezpośrednio:) www.stalowa52.pl – na hasło LazyWeekend – 10%off:)

arthotel stalowa 52 warszawaarthotel stalowa 52 warszawaarthotel stalowa 52 warszawalampaarthotel stalowa 52 warszawaebonit

<3 serdecznie zapraszamy!

 

Przeczytaj również:

2 komentarze dotyczące “ArtHotel Stalowa52 – nasz adres w Warszawie!

  1. Jolanta Wysocka

    Uwielbiam ten klimat. Przypomina mi hostele w starych łódzkich kamienicach przy Piotrkowskiej…..będę polecała gosciom z zagranicy☺☺

  2. Pingback: ArtBistro Stalowa 52 - nowoczesna kuchnia na starej Pradze

Cześć! Będzie nam bardzo miło jeśli dodasz swój komentarz:)