gdzie wyjechać hotele na weekend

Z dala od – feria zmysłów z widokiem na raj… – super pomysł na (dłuższy) weekend!

Nasze wielkie odkrycie. Cały czas w Polsce nie ma jeszcze wielu takich miejsc jak TEN DOM. Z dala od to projekt architektów Marii i Jakuba Smagów, którzy mieszkali w nim przed przeprowadzką do dużego miasta. Dom jest zachwycający a widok z niego po prostu zapierający dech w piersiach.

Dom, który możecie wynająć na weekend lub dłużej położony jest w małej wiosce koło Nowego Sącza, na zboczu góry. Nowoczesna bryła budynku kryje w sobie fantastyczne wnętrza. Ogromny, kilkumetrowej wysokości salon z antresolą, na której znajduje się bawialnia dla dzieci, cztery sypialnie z łazienkami i przestronna kuchnia otoczone są szklanymi ścianami zewnętrznymi, za którymi rozciąga się wspaniała panorama na Beskid Sądecki i Nowy Sącz.

W Z dala od czuliśmy się fantastycznie. Przestronne wnętrza, świetny minimalistyczny design, śniadania i kolacje na tarasie z widokiem na góry i Nowy Sącz – było bajecznie. Dom przystosowany jest do urlopu z dziećmi, bawialnia ma kilkadziesiąt metrów, przy jednym z tarasów znajduje się plac zabaw dla dzieci, przy drugim można spokojnie grać w piłkę.

W okolicy jest sporo miejsc do odwiedzenia. Od przepięknej natury w okolicznych parkach narodowych po zabytkowe miasteczka Stary i Nowy Sącz, Rytro, Piwniczna. Dla aktywnych poza rowerami i spacerami, można spłynąć pobliskim Popradem kajakami lub pontonami, popływać łódką po jeziorze Rożnowskim albo spróbować swoich sił w parku linowym ABlandia w Rytrze. Więcej o Beskidzie Sądeckim piszemy TUTAJ.

z dala od z dala od z dala od z dala od z dala od DSC02767z dala od z dala od DSC02776DSC02589z dala od z dala od z dala od z dala od z dala od stary sączz dala od stary sączz dala odz dala od z dala od

P.S. W tajemnicy powiemy Wam, że właściciele domu Z dala od planują przekształcenie garażu w siłownię z sauną i budowę basenu… to już będzie czyste szaleństwo:) idealny ideał:)

rezerwacje:

www.zdalaod.pl

informacje praktyczne:

  1. w domu znajdują się cztery sypialnie, trzy z nich mają prywatną łazienkę w pokoju, mieszkańcy czwartej korzystają z dodatkowej łazienki w części wspólnej
  2. jak widać na zdjęciach dom jest bardzo duży, nie będziecie siedzieć sobie na głowie nawet jeśli wybierzecie się tam w 4 pary
  3. w świetnie wyposażonej kuchni znajdziecie wszystko czego dusza zapragnie, łącznie z ekspresem do kawy, termomixem i otwieraczem do wina
  4. zimą lepiej mieć łańcuchy na kółkach – ostatni podjazd pod dom jest dosyć stromy
  5. istnieje niebezpieczeństwo uzależnienia – dom Z dala od jest po prostu piękny!!

Rzućcie też okiem na inne super miejsce w okolicy! Lemon w Gródku nad Dunajcem – szczegóły TUTAJ. Warto wybrać się tam na obiad, maja pyszna restaurację:)

 

 

Przeczytaj również:

2 komentarze dotyczące “Z dala od – feria zmysłów z widokiem na raj… – super pomysł na (dłuższy) weekend!

  1. Pingback: Beskid Sądecki – wspaniała alternatywa dla wakacji nad morzem – lazy weekend

  2. Agnieszka

    Niesamowite miejsce! Kusicie tymi śniadaniami z widokiem na góry….

Cześć! Będzie nam bardzo miło jeśli dodasz swój komentarz:)